zapisz się

Oferta

LECZENIE ZĘBÓW
LECZENIE ZĘBÓW

Widząc piękne białe uśmiechy w reklamach i gazetach coraz więcej uwagi przykładamy do stanu naszego uzębienia chcąc dorównać gwiazdom filmowym i telewizyjnym. Szukamy wtedy pomocy i pytamy o możliwości korzystania z najnowszych osiągnięć stomatologii by wyglądać pięknie. Stomatologia zachowawcza zajmuje się leczeniem próchnicy zębów. Próchnica to zacienienia i nieestetyczne plamy widoczne na zębach oraz ubytki części koron, które nieleczone mogą doprowadzić do podrażnienia i uszkodzenia I obumarcia wewnętrznej tkanki zęba – miazgi, co wiąże się z dolegliwościami bólowymi i koniecznością leczenia kanałowego. Nieleczona próchnica ma istotny i często niezauważalny wpływ na zdrowie całego organizmu, stanowiąc ukryte ognisko infekcji.

 

Leczenie polega na usunięciu bakterii i chorych tkanek twardych zęba oraz uzupełnienie ich materiałem naśladującym własny ząb. W Klinice FAN-DENT zwracamy uwagę nie tylko na zęby, ale także na dziąsła i położenie warg. Na ich wzajemną harmonię. Szeroki wachlarz współcześnie sprawdzonych metod pozwala zmienić kształt, kolor i położenie zębów – pozwala zmienić uśmiech. Białe, równe, piękne zęby otoczone przez lśniące, różowe dziąsła to oznaka młodości, zdrowia i urody. Piękny, pełny uśmiech tworzy podstawę dla estetyki twarzy.

 

Przeprowadzamy szybkie, bezbolesne leczenie zębów stałych i mlecznych, odbudowę złamanych fragmentów koron. Posługujemy się nowoczesnymi materiałami do wypełnień posiadającymi efekt kameleona. Wypełnienia te (plomby) nie przebarwiają się przy normalnym użytkowaniu mają dużą wytrzymałość i nadają się do uzupełniania ubytków małych i średnich w przypadku ubytków rozległych najlepsze rezultaty uzyskuje się dzięki zastosowaniu metod protetycznych: onleyów i koron.. Wykonujemy odbudowy startych i zniszczonych zębów.

 

W trakcie leczenia dla każdego pacjenta zapewniamy w pełni sterylny komplet narzędzi ręcznych i końcówek stomatologicznych (co nie jest tak popularne jak powinno być). Przestrzegamy wszelkich zaleceń i norm dotyczących bezpieczeństwa i sterylizacji narzędzi stomatologicznych, nawet tych, które nie są bezwzględnie wymagane przez SANEPiD.

Przejdź do cennika

Juliusza Słowackiego 71/2
80-257 Gdańsk

+48 501 747 876 tylko kontakt telefoniczny

+48 798 986 910 kontakt sms

+48 58 522 30 40 tylko kontakt telefoniczny


rejestracjafandent@gmail.com

Godziny otwarcia:
pn - czw 8:00 - 20:00
pt 8:00 - 18:00

Pełny kontakt