zapisz się

Pacjenci

List do pacjenta

Leczenie stomatologiczne w obecnych czasach jest komfortowe ale aby go ograniczyć pamiętaj:

 • Myj zęby 2 razy dziennie po śniadaniu i po kolacji szczoteczką ręczną lub mechaniczną (zapytaj lekarza lub higienistki jak to robić poprawnie)
 • Płucz jamę ustną czystą wodą przez 15-30 sekund po KAŻDYM posiłku lub żuj gumę bez cukru – najlepiej z xylitolem ale nie dłużej niż 5-10 minut dziennie
 • Kontroluj stan uzębienia i dziąseł u swego dentysty przynajmniej raz na 6 miesięcy, co 5 lat należy też wykonać zdjęcie pantomograficzne
 • Zbadaj błonę śluzową jamy ustnej przynajmniej raz w roku, szczególnie wtedy, gdy palisz, nawet okazyjnie papierosy lub jesteś biernym palaczem, E-papieros jest też bardzo niebezpieczny- pomoże to uniknąć groźnych chorób i raka
 • Jeśli zauważysz krwawienie z dziąseł, obrzęk, ból zęba na ciepło, zimno lub słodkie pokarmy zgłoś się do dobrego dentysty
 • Zęby własne należy leczyć, uważaj aby ich pochopnie nie usuwać – sztuczne nigdy do końca nie zastąpią Twoich własnych
 • Choroby przyzębia (paradontoza) nie muszą prowadzić do utraty zębów – nowoczesne i sprawdzone, specjalistyczne leczenie pozwala na zachowanie ich przez długie lata
 • Unikaj przypadkowych wizyt w nieznanym Ci gabinecie, do lekarza musisz mieć całkowite zaufanie, gdyż to Ty oddajesz w jego ręce swoje zdrowie-pytaj jak czegoś nie rozumiesz
 • W gabinetach FAN-DENT szczególnie troszczymy się o aseptykę i antyseptykę, więc możesz czuć się bezpiecznie, przeprowadzamy leczenie zgodnie z procedurami propagowanymi przez Stowarzyszenie ,,Czyste Leczenie’’ wspierane przez Stowarzyszenie ,,Primum non Nocere’’ i wytyczne AESIC (Assocition for European Safety & Infection Control in Dentistry)
 • Jeśli podejmujemy się leczenia, to zawsze indywidualnie wybieramy optymalne rozwiązanie pod względem zdrowotnym jak i finansowym

 

Gdy masz dziecko powinieneś pamiętać, że aby uniknąć problemów z zębami mlecznymi i stałymi:

 • Nie wolno pozwalać na całowanie w usta i twarz noworodka i niemowlaka nawet osobom z najbliższego otoczenia
 • Smoczek jeśli zostanie zabrudzony powinien być umyty w czystej wodzie np. z kranu
 • Nie wolno jeść pokarmów używając tych samych sztućców co twoje małe dziecko (do 4-tego roku życia), ponieważ nie ma ono jeszcze dostatecznie silnej odporności
 • Dzieci w Skandynawii jedzą słodycze tylko w soboty – pod kontrolą rodziców. Słodycze z tygodnia gromadzą do swoich kartoników, a sobota kojarzy się im ze ŚWIĘTEM SŁODYCZY. Oczywiście potem myją zęby
 • Na pierwszą wizytę adaptacyjną w gabinecie stomatologicznym dobrze jeśli zgłosisz się z dzieckiem gdy ma 2 lata

 

 

Czytaj więcej:

Znieczulenie podtlenkiem azotu
Rozwiń text

Zapraszamy do zapoznania się z nową, przyjazną i bezpieczną metodą walki ze stresem i bólem związanym z wizytą w gabinecie stomatologicznym – sedacją wziewną potocznie nazywaną gazem rozweselającym.

Stosowanie podtlenku azotu jest nieszkodliwym i skutecznym sposobem znoszenia lęku szczególnie zalecanym dzieciom i dorosłym, którzy odczuwają silny strach przed leczeniem stomatologicznym lub przed zastrzykiem (znieczuleniem).

 

Dzięki postępowi medycyny i farmakologii jesteśmy w stanie całkowicie pokonać paniczny lęk uniemożliwiający leczenie stomatologiczne. Metoda sedacji przy pomocy podtlenku azotu pozwala na osiągnięcie pełnego komfortu psychicznego oraz pokonanie bólu. Jest to mieszanina podtlenku azotu(N2O) i tlenu (O2), która wywołuje stan fizycznego odprężenia, przyjemnego oszołomienia, przy jednoczesnym zachowaniu u pacjenta podstawowych odruchów i świadomości. Uspokojenie uzyskiwane jest poprzez wdychanie bezwonnego gazu z tlenem za pomocą sterylnej maseczki zakładanej na nos. Przyjemność przebywania w tym stanie powoduje to, że pacjent nie odczuwa ani strachu ani lęku. Bardzo często (szczególnie dzieci i młodzież) zaczynają śnić o bajecznych przygodach związanych z reguły z lataniem lub dryfowaniem w wodzie, w powietrzu, w chmurach lub w kosmosie. Śniąc pacjent nie pamięta tego, co działo się w gabinecie.

 

W medycynie i stomatologii gaz rozweselający wykorzystywany jest od dawna. Metoda ta została rozwinięta i udoskonalona w Stanach Zjednoczonych i jest tam bardzo popularna. W Polsce pojawiła się dopiero w 1995 roku. Cieszymy się, że my również możemy teraz ją Państwu zaoferować.

 

Gaz rozweselający, oprócz wyraźnej poprawy samopoczucia, wykazuje także działanie znieczulające, dzięki czemu małe plomby, czy usuwanie kamienia mogą zostać wykonane bez zastrzyku, tylko w czasie działania gazu rozweselającego.

 

Powrót do stanu pełnej sprawności po zakończeniu zabiegu jest bardzo szybki. Gaz rozweselający przestaje działać już po kilku minutach od momentu wyłączenia aparatu.
Korzyści z zastosowania gazu rozweselającego najbardziej widoczne są w przypadku leczenia dzieci. Przemiana, jaka zachodzi w zachowaniu zestresowanego dziecka, jest wprost trudna do uwierzenia. Większa cześć pacjentów nie obawia się już kolejnych wizyt u stomatologa.

 

Wskazania do zastosowania sedacji wziewnej N2O/O2:

 • silny lęk przed jakimkolwiek leczeniem
 • silny lęk przed ukłuciem zarówno u dzieci jak i u dorosłych
 • silny odruch wymiotny
 • nadpobudliwość nerwowa
 • długie, monotonne lub szczególnie nieprzyjemne zabiegi chirurgiczne, protetyczne, wyciski szczęki u osób z silnym odruchem wymiotnym
 • usuwanie złogów nazębnych
 • otwieranie zęba ze zgorzelinowym rozpadem miazgi
 • opracowywanie próchnicy początkowej.

 

Choroby w których wskazane jest użycie uspokojenia wziewnego jako metody z wyboru:

 • Astma – N2O nie powoduje podrażnienia układu oddechowego. Zmniejszenie stresu wpływa na obniżenie ryzyka ataku. W mieszance oddechowej podawanej pacjentowi znajduje się ok. 60% tlenu. Poprawia to sprawność oddychania i samopoczucie pacjenta.
 • Padaczka – zmniejszenie stresu wpływa na zmniejszenie ryzyka ataku.
 • Choroby serca – brak wyraźnego wpływu N2O na układ sercowo-naczyniowy. Pacjent otrzymuje zwiększone stężenie tlenu (ok. 60%). Wskazania pulsoksymetru pokazują wtedy ok. 100%. Więcej tlenu dociera do naczyń wieńcowych. Ponadto nie zwiększa się zapotrzebowanie na tlen z powodu stresu.
 • Nadciśnienie krwi – Brak wpływu N2O na układ naczyniowy. Zmniejszenie lęku i stresu zabezpiecza przed nieoczekiwanym wzrostem ciśnienia krwi w czasie zabiegu.
 • Hemofilia – dzięki użyciu N2O można w pewnych przypadkach uniknąć konieczności wykonywania ukłucia igłą.
PRF (Platelet Rich Fibrin) to bogatopłytkowa fibryna – autogenna membrana
Rozwiń text

PRF zawiera wielokrotnie zwiększone zagęszczenie czynników wzrostu w porównaniu ze zwykłą krwią. Metoda podania PRF polega na pobraniu krwi własnej pacjenta do sterylnego zestawu jednorazowego użytku, który służy do separacji koncentratu płytkowego. Koncentrat taki przygotowuje się w czasie kilkunastu minut przy pomocy specjalnej wirówki do PRF- EBA-20 a następnie wykorzystuje się go jako wypełnienie tkanek w przypadku braków kości podczas zabiegów implantacji, podnoszenia dna zatoki, podczas zabiegów periodontologicznych lub jako zabezpieczenie zębodołu po ekstrakcji zęba. Największą zaletą tej metody jest biokompatybilność i autogenność materiału, tzn. jest to naturalna błona pochodząca z odpowiednio spreparowanej krwi Pacjenta, a nie substancja sztuczna, która może nieść za sobą ryzyko nieprzyswojenia jej przez organizm w całości lub spowodować, w niektórych przypadkach wystąpienie reakcji uczuleniowej. Koncentrat PRF można mieszać z biomateriałami, co zwiększa ich przyswajalność.

 

Czynnikami wzrostu płytek są:

 • PDGF : Platelet Derived Growth Factor
 • TGF 13: Transforming Growth Factor 61 et 62
 • IGF : Insulin Like Growth factor,

które mają właściwości przyspieszania procesów:

 • angiogenezy
 • tworzenia się fibroblastów i osteoblastów
 • gojenia się

 

Fibryna bogatopłytkowa PRF a regeneracja:

Obecnie jednym z największych wyzwań stojących przed naukowcami jest opracowanie bioaktywnych materiałów chirurgicznych, pozwalających na odbudowę ubytków kostnych, minimalizujących proces zapalny i przyśpieszających gojenie.

Zarówno gojenie jak i regeneracja tkanek to dynamiczny, wielopoziomowy proces, na który ma wpływ uwalnianie odpowiednich czynników wzrostu w miejscu defektu.

 

Takim sposobem zastosowania autogennego materiału uwalniającego cytokiny płytkowe jest zastosowanie fibryny bogatopłytkowej, należącej do nowej generacji koncentratów płytkowych. Istnieje bowiem łatwa możliwość aplikacji przygotowanego przed zabiegiem biomateriału, bezpośrednio w miejscu w którym doszło do zaniku kości.

 

Technika otrzymywania fibryny bogatopłytkowej została po raz pierwszy opracowana we Francji przez Choukrouna i wsp. z myślą o zastosowaniu w periodontologii i chirurgii stomatologicznej. Sam sposób przygotowania jest niezwykle prosty i polega na pobraniu krwi żylnej od pacjenta, bezpośrednio lub w trakcie zabiegu, do 10 ml probówek bez żadnego antykoagulantu, którą wiruje się przy użyciu wirówki EBA-20. W efekcie, w wyniku takiego postępowania dochodzi do powstania w środkowej części probówki skrzepu fibrynowego. Powyżej znajduje się osocze ubogopłytkowe (PPP – platelet poor plasma), natomiast na dnie probówki znajdują się krwinki czerwone.

 

Matryca fibrynowa uzyskana ze środkowej części odwirowanej frakcji będzie sterować procesem gojenia, w znacznym stopniu przyśpieszając go i co najważniejsze będzie zwiększać rewaskularyzację przeszczepu poprzez wspomaganie angiogenezy.

Ekwilibracja zgryzu Kois
Rozwiń text

Zaburzenia zwarcia powstałe na skutek wad zgryzu, utraty zębów, adaptacji zgryzu często prowadzą do zaburzeń funkcjonalo-estetycznych. Oprócz niezbyt ładnego wyglądu uśmiechu mogą występować bóle głowy, sztywność karku, uczucie niedopasowania zębów, parafunkcje i bruksizm,utrudnienia w wykonaniu wygodnych prac protetycznych. Aby wyleczyć te zaburzenia należy przeprowadzić leczenia ekwilibrujące zgryz. Płytkę do ekwilibracji nosimy 2-4 tyg., potem należy zarejestrować nowe, prawidłowe położenie żuchwy względem szczęki i zaplanować dalsze postępowanie. Czasami wystarczy korekta istniejących wypełnień, dodanie lub odjęcie wysokości i kształtu wypełnień, czasem jednak konieczne jest leczenie ortodontyczne przygotowujące do ekwilibracji zgryzu.

Regulamin Promocji „Dni Uśmiechu z Invisalign”
Rozwiń text

Regulamin Promocji „Dni Uśmiechu z Invisalign”
§1
Niniejszy Regulamin określa zasady Promocji „Dni Uśmiechu z Invisalign” (dalej: „Promocja”).
Organizatorem Promocji jest Fan-Dent Centrum Stomatologii i Periodontologii sp. z o.o., (dalej: „Organizator”).
Promocja obowiązuje od dnia 25.07.2024r. Do 26.07.2024r. (dalej: „Okres Promocji”).
W ramach Promocji, Organizator oferuje Pacjentowi, o którym mowa w pkt. 5 poniżej, rabat w wysokości 1000 zł na pakiet Invisalign GO w którego skład wchodzą:

 planowanie: skanowanie, zdjęcia, któremu Pacjent poddał się w Placówce Organizatora.

 • leczenie: komplet szyn szczeka i żuchwa do 20 nakładek (dalej: „Pakiet”), któremu Pacjent poddał się w Placówce Organizatora.
 • wizyty kontrolne, którym Pacjent poddał się w Placówce Organizatora.
  Promocja w zakresie określonym w pkt. 4 obejmuje osobę pełnoletnią, lub osobę powyżej 16 roku życia- za zgodą rodzica / opiekuna prawnego. Posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, która: a) w dniach 25-26.07.2024r. umówi się na Wizytę Kwalifikacyjną do leczenia Invisalign w Placówce Organizatora, korzystając z infolinii Organizatora (koszt połączenia według cennika operatora) lub umówi się osobiście w recepcji w Placówce Organizatora (dalej: „Wizyta Kwalifikacyjna”), b) w terminie do dnia 30.08.2024r. odbędzie w Placówce Organizatora Wizytę Kwalifikacyjną i uzyska kwalifikację do pakietu Invisalign GO, zdecyduje się na leczenie w pakiecie : komplet szyn szczeka i żuchwa do 20 nakładek 
  Osoba, która spełni łącznie warunki wymienione w pkt 5 lit. a) i b) powyżej zwana jest w niniejszym Regulaminie: „Pacjentem”.

Osoba, która nie spełni chociaż jednego z warunków wymienionych w pkt 5 lit. a) i b) powyżej nie jest objęta niniejszą  Promocją i w związku z tym nie jest uprawniona do żadnych świadczeń określonych w niniejszym Regulaminie.

Administratorem danych osobowych Pacjentów jest Fan-Dent Centrum Stomatologii i Periodontologii sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Organizator), ul Juliusza Słowackiego 71/2,

80-257 Gdańsk ; NIP: 5842772639 numer REGON: 380227752.

 

Dane osobowe Pacjentów będą przetwarzane w celu: 

przyjęcia zapytania i udzielenia na nie odpowiedzi (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO; prawnie uzasadniony interes – zapewnienie kontaktu oraz realizacja zapytań);
rejestracji wizyty lekarskiej, w szczególności w celu podjęcia działań dążących do zawarcia umowy o bezpłatne badanie kwalifikacyjne w związku z Twoim żądaniem (art. 6 ust. 1 lit. b RODO);
udzielania świadczeń zdrowotnych (w tym prowadzenia i przechowywania dokumentacji medycznej), a także wykonywania innych obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w celu ochrony przed zakażeniami oraz  zapewnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego dla osób przebywających na terenie Administratora (art. 6 ust. 1 lit. b) RODO (realizacja umowy) art. 6 ust. 1 lit. c) RODO (obowiązek prawny – m.in. ustawa z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (tj. Dz. U z 2019 r., poz. 1127 ze zm.) art. 9 ust. 2 lit. h) RODO (zapewnienie opieki zdrowotnej oraz leczenia na podstawie przepisów prawa – jak powyżej), art. 9 ust. 2 lit. b) RODO (wykonywanie obowiązków w dziedzinie prawa pracy i zabezpieczenia społecznego) w związku z art. 207 Kodeksu Pracy (obowiązek zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy w zakładzie pracy), art. 9 ust. 2 lit. i) RODO w związku z art. 8a ust. 5 pkt.2) ustawy z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (obowiązek realizowania działań w interesie publicznym w dziedzinie zdrowia publicznego));
realizacja umowy lub zamówienia (w tym rozliczania usług), podejmowania czynności zmierzających do ich zawarcia (art. 6 ust. 1 lit. b) RODO (podejmowanie działań na żądanie osoby przed zawarciem umowy oraz realizacja umowy), art. 6 ust. 1 lit. c) RODO (obowiązek prawny – ustawa o rachunkowości oraz przepisy prawa podatkowego));
zapewnienia kontaktu z osobami występującymi w imieniu kontrahentów, dostawców i klientów (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO (prawnie uzasadniony interes – zapewnienie kontaktu z osobami realizującymi umowę lub zamówienie));
obsługi procesu reklamacji (art. 6 ust. 1 lit. b RODO oraz art. 9 ust. 2 lit. h RODO);
na podstawie zgody w związku z udzieleniem upoważnienia wskazanym przez Ciebie osobom do otrzymywania informacji o Twoim stanie zdrowia oraz udzielonych świadczeń zdrowotnych przez Fan-Dent Centrum Stomatologii i Periodontologii sp. z o.o., a także do wydania wskazanym przez Ciebie osobom Twojej dokumentacji medycznej (art. 9 ust. 2 lit. a RODO);
dochodzenia, ustalenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed roszczeniami, w tym np. podjęcia działań w związku z procesem windykacji należności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO);
w przypadku Pacjentów biorących udział w badaniach klinicznych, na podstawie zgody w związku z udziałem w eksperymencie badawczym w tym wykonania naukowej analizy (art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO);
marketingowym (art. 6 ust. 1 lit. a RODO lub art. 6 ust. 1 lit. f RODO);
monitorowania i podnoszenia jakości usług (w tym ankieta satysfakcji, art. 6 ust. 1 lit. f RODO);
wysyłka linku do pozostawienia opinii na temat Fan-Dent Centrum Stomatologii i Periodontologii sp. z o.o. w opiniach google (art. 6 ust. 1 lit. f RODO);
obsługi naruszeń ochrony danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit. c) RODO);
obsługi wniosków w zakresie realizacji żądań podmiotów danych (art. 6 ust. 1 lit. c) RODO);

 

podmiotom uprawnionym do otrzymania danych na podstawie przepisów prawa (w szczególności Narodowemu Funduszowi Zdrowia, laboratoriom, szpitalom i innym placówkom medycznym);
podmiotom przetwarzającym w naszym imieniu dane osobowe Pacjentów (np. dostawcom systemów i rozwiązań teleinformatycznych, dostawcom usług call center, księgowych, prawniczych);

 

W każdym przypadku, w którym uznasz, że przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO, masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest co do zasady dobrowolne, ale pamiętaj, że odmowa ich podania może uniemożliwić nam realizację celów, w jakich dane są zbierane, np.:

uniemożliwić lub znacznie utrudnić kontakt z Tobą;
uniemożliwić zakwalifikowanie na, lub realizację wybranego przez Ciebie zabiegu.

 

Skorzystanie przez Pacjenta z niniejszej Promocji, nie upoważnia Pacjenta do żądania nieodpłatnego wykonania jakichkolwiek innych świadczeń zdrowotnych przez Organizatora, a także nie upoważnia Pacjenta do żądania jakichkolwiek dodatkowych rabatów.
Pacjent może złożyć reklamację w jeden z następujących sposobów:
a) wysyłając e -mail z reklamacją na adres: rejestracjafandent@gmail.comw tytule maila wpisując: Reklamacja Promocja „Dni Uśmiechu z Invisalign”,

b) wysyłając lub składając w recepcji Placówki Organizatora pismo z reklamacją skierowane do Organizatora z dopiskiem Reklamacja Promocja „Dni Uśmiechu z Invisalign”,

c) wraz z reklamacją powinno zostać przesłane potwierdzenie zapłaty za usługę medyczną będącą przedmiotem reklamacji. W reklamacji należy podać jej przyczynę, żądanie z nią związane oraz dane kontaktowe Pacjenta, w tym adres e-mail lub adres, na który ma zostać przesłana odpowiedź na złożoną reklamację. Pacjent zostanie zawiadomiony w terminie 14 dni drogą elektroniczną o rozpatrzeniu reklamacji i sposobie jej załatwienia. Pacjent, który nie wniósł reklamacji na wyżej określonych zasadach lub którego reklamacja nie została uznana przez Organizatora, może wystąpić z roszczeniem do sądu powszechnego właściwego dla miejsca

W związku z powyższym, odpowiedzialność Organizatora wobec Pacjenta, co do zasady jest odpowiedzialnością kontraktową uregulowaną w art. 471 Kodeksu cywilnego.  Oznacza, to m.in., że Organizator jest zobowiązany do naprawienia szkody wynikłej z niewykonania świadczenia medycznego Invisalign, chyba że niewykonanie świadczenia jest następstwem okoliczności, za które Organizator nie ponosi odpowiedzialności.

Wobec powyższego w przypadkach, w których Organizator nie ponosi odpowiedzialności (winy) za niewykonanie świadczenia medycznego Invisalign, w szczególności w przypadku odwołania planowanej wizyty z powodu:

awarii sprzętu medycznego,
przerwy w dostawie mediów,
zdarzenia związanego z działaniami sił przyrody, np. w przypadku powodzi, pożaru, epidemii,
zamieszek, strajków, działań zbrojnych,
działań władzy państwowej, w tym z powodu blokady granic i portów, ograniczenia możliwości prowadzenia działalności przez podmioty lecznicze, zmiany przepisów prawa, itp.
innych nagłych okoliczności, niezależnych od Organizatora, których obiektywnie nie można było przewidzieć
Organizator nie ma obowiązku naprawienia ewentualnej szkody powstałej u Pacjenta, w szczególności nie ma wówczas obowiązku zwrotu kosztów poniesionych przez Pacjenta w związku z planowaną wizytą w Placówce Organizatora, np. zwrotu kosztów przejazdu lub pobytu.

§2
Organizator ma prawo zakończyć Promocję w każdej chwili bez podawania przyczyn. Wówczas Promocja zostanie zakończona z dniem umieszczenia przez Organizatora stosownej informacji na stronie internetowej www.fan-dent.pl
Pacjent, który do tego czasu w ramach Promocji umówił się na Wizytę Kwalifikacyjną lub w jednej z Placówek Organizatora będzie mógł  skorzystać z oferty Organizatora, zgodnie z warunkami niniejszej Promocji.
§3
Regulamin Promocji dostępny jest na stronie www.fan-dent.pl. Dla celów niniejszej Promocji Organizator udostępnia informację telefoniczną pod numerem: +48 501747876 (opłata za połączenie według taryfy operatora).
Pacjent akceptując Regulamin przyjmuje również do wiadomości i wyraża zgodę na ewentualne nagrywanie rozmów telefonicznych z Organizatorem.
Promocja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, ani przyrzeczenia publicznego.
Umówienie się Pacjenta na Wizytę Kwalifikacyjną jest równoznaczne z tym, iż zapoznał się on z treścią Regulaminu, zrozumiał jego treść i akceptuje ją bez zastrzeżeń.
W przypadku wątpliwości, co do postanowień Regulaminu, Pacjent ma prawo, w każdym czasie, zwrócić się do Organizatora o dokonanie właściwej wykładni jego postanowień.
Pacjentowi przysługują wszelkie prawa z ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) i innych przepisów obowiązującego prawa.
Do rozstrzygania wszelkich sporów wynikłych ze stosowania Regulaminu kompetentny jest sąd powszechny właściwy ze względu na miejsce zamieszkania Pacjenta.
Promocja nie stanowi gry losowej lub zakładu wzajemnego w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. Nr 201, poz. 1504 ze zmianami). Regulamin nie podlega zatwierdzeniu w trybie określonym w ww. ustawie.
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie stosuje się przepisy kodeksu cywilnego oraz postanowienia Polityki Prywatności Organizatora znajdującej się na stronie internetowej www.fan-dent.pl
Regulamin obowiązuje od 15.07.2024r.

 

Komunikacja i przedpłaty.
Rozwiń text

Szanowni Pacjenci,

Chcielibyśmy podkreślić, jak niezwykle ważna jest dla nas komunikacja z Wami! Dla naszej wspólnej wygody i sprawności, zależy nam na potwierdzeniu wszystkich planowanych wizyt. Jeżeli zdarzy się coś nieprzewidzianego i nie będziecie w stanie do nas dotrzeć, prosimy o jak najszybszy kontakt! Rozumiemy, że życie często przypomina gonitwę, gdzie poniedziałek może płynnie przechodzić w czwartek :) Dlatego właśnie dwa dni przed planowaną wizytą, dokonujemy krótkiego potwierdzenia telefonicznego. W przypadku braku odpowiedzi, wysyłamy również przypomnienie SMS. Odpowiedzcie nam, gdy znajdziecie chwilę!

W celu usprawnienia organizacji i zapewnienia dostępności terminów, wprowadzamy zasadę przedpłaty rezerwacyjnej dla tych spośród Was, którzy mimo potwierdzenia, nie pojawiają się na planowanej wizycie.

Wizyty niepotwierdzone będą niestety anulowane.

Jesteśmy przekonani, że taka polityka przyczyni się do jeszcze lepszej organizacji naszej pracy. Zależy nam na Waszym zdrowiu i zawsze dążymy do zapewnienia Wam najlepszej opieki.

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę! Życzymy Wam zdrowia!

Fan-Dent | NIP: 5842772639

+48 501 747 876 , +48 58 522 30 40, +48 798 986 910 (sms)

rejestracjafandent@gmail.com

Godziny otwarcia:
pn - czw 8:00 - 20:00
pt 8:00 - 18:00

Pełny kontakt